Peter Dahl färglitografi
2018-11-04
585580
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -78, 396/460, färglitografi, ca 37x27 cm