Ryno Frieberg oljemålning
2018-10-30
585569
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920): Stilleben med hagtornskvist, signerad och daterad Ryno 1984, olja på duk, ca 59x42 cm