Ljuskrona oscariansk
2018-10-31
585527
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, oscariansk, 1800-tal, 12 ljuspipor samt elektrifierad med 3 lamphållare, floral dekor, höjd ca 70, diameter 91 cm
Prismor saknas. Prismor med genomgående nagg, sltage och skador