Lars Erik Falk färglitografi
2018-10-30
585472
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS ERIK FALK (född 1922): komposition, signerad Lars Falk Erik, 40/60, färglitografi, bildmått 45x35 cm
Gulnad