Stanislaw Zoladz färglitografi
2018-10-31
585466
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vettar i sjöbod, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1993, 7/275, färglitografi, ca 51x39 cm