Biblioteksstege viktoriansk stil
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BIBLIOTEKSSTEGE, samtida, viktoriansk stil, bemålad i himmelsblått, höjd 80, 45x50 cm
Kuntoraportti
Brusslitage, repor
585460
Päivämäärä:
2018-11-01