Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil,1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, rundade hörn, hyllplan i glas, bakstycke klätt i vinröd plysch, med belysning, höjd ca 143 cm, 70x36 cm
585440
2018-11-02