Peter Dahl färglitografi
2018-11-01
585406
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 43x29 cm