Ikon S:t Sabba
2018-10-30
585382
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IKON, S:t Sabbas, Centrala Ryssland, 1900-talets första hälft, tempera samt förgyllning på pannå, ca 31x25,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Krackelyr