Ikon Gudsmodern
2018-10-30
585379
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON, Gudsmodern, "Vzyskanie pogibshih", 1900-talets mitt, tempera på pannå, riza i vitmetall med emaljarbeten, ca 38x31,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Några bucklor och brott på rizzans kanter