Erland Cullberg oljemålning
2018-10-30
585361
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 95x68 cm
Oramad