Slagbord rokokostil 1900-tal
2018-10-27
585304
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets början, rokokostil, gråmålat, en låda vid vardera kortände, höjd ca 75, 90x50, vardera klaff 65 cm
Senare bemålning