Ikon Ryssland
2018-10-27
585223
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, Kristus pantokrator, olja på pannå, metallrissa, ca 31x26 cm
Färgbortfall, rissa med bristningar