Taklampa ´´Saturnus´´
2018-10-30
585215
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Saturnus, 1900-talets andra hälft, på kromad stång, diameter ca 50 cm
Några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen