Bordsarmatur Persien
2018-10-30
585202
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSARMATUR, lergods, Persien, 1900-tal, klotformad, polykrom dekor, höjd inkl. lampskärm ca 45 cm
Nagg, krackelering, limmat lampfäste