Skålar Persien
2018-10-30
585194
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅLAR, 3 st., lergods, Persien, 1900-tal, polykrom dekor, diameter ca 9-13 cm
Nagg, sprickor, slitage, krackeleringar