Kandelabrar 1 par
2018-10-27
585115
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, i form av vaser i bemålat porslin, för 2 ljus vardera, slipade prismor, höjd 42
Skador