Sven Jonson litografi
2018-10-27
585095
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981): Surrealistisk lanskap med rosor, signerad Sven Jonson, HC 20/25, färglitografi, 53x68 cm