Skålfat Japan
2018-10-31
585013
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1900-tal, dekor av tranor på ängsmark i underglasyrblått, diameter ca 28 cm
Slitage