Lars Rolf
2018-10-31
584976
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS ROLF (1923-2001): Kompoistion, signerad och daterad á tergo L ROLF, -98, olja på duk, ca 59x27 cm
Rullad, signaturen lyser igenom