Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK, 2 st, spår Ho, 1950-60-tal, ellok 3043, diesellok 3021, fabriksförpackningar
Funktioner ej provade, 3021 med tejpad förpackning, smärre/obetydliga slitage
584966
2018-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här