Oljemålning
2018-10-27
584933
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Italienskt landskap, olja på duk uppklistrad pannå, ca 17x12 cm