Madeleine Pyk
2018-10-27
584925
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´ Clown, Nunna, Jesus´´, signerad och daterad M Pyk 1969, blandteknik, ca 19x27 cm