Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-10-30
584828
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med soldat, olja på duk, ca 40x31 cm
Krackeleringar, ytsmuts