Golvlampa
Avslutad
2018-10-26
584798
| Klubbat belopp | 600 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, skärm i vit glasmassa, höjd ca 116 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen