Golvlampa
Avslutad
2018-10-26
584795
| Klubbat belopp | 550 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, "Hemi Klot 1", 1970-tal, stomme i mässing, svärisk skärm, justerbar höjd på skärmen, stommens höjd ca 130 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen