Kaffeskedar silver
2018-10-27
584759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, stämplade David Andersen, Oslo, längd ca 10 cm, vikt ca 96 g
Obetydligt bruksslitage