Tallrikar tenn
2018-10-26
584715
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 13 st., tenn, 17/1800-tal, diameter 18-21 cm
Slitage, repor, bucklor