Oidentifierad konstnär porträtt
2018-10-27
584708
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av ung kvinna, omkring 1810, olja på pannå, ca 21x16 cm
Lätt krackelerad