Taburetter Karl Johan
2018-10-26
584706
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bemålade i grönt, klädda i renpäls, höjd ca 50 cm
Slitage, senare klädsel