Armring 14k guld
2018-10-26
584671
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 800 SEK |
ARMRING, 14 k guld, Toivo Ny, Helsingfors, Finland, 1957, invändigt inskription, inre längd ca 6 cm, totalvikt ca 10.1 g
Bruksslitage, mindre bucklor