Ljusstakar rokokostil
2018-10-27
584658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR i silver, 1 par, 1900-talets början, rokokostil, balusterformat skaft med relief dekor av växtranka, svenska importstämplar, möjligtvis fyllda fötter, höjd ca 27 cm
Anlöpning, mindre buckor