Jan Håfström färglitografi
2018-10-26
584646
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 67/270, färglitografi, 66x51 cm