Tapio Wirkkala vas
2018-10-27
584601
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, ´´Kantarelli´´ vas, 1950-tal, Iittala, Finland, linjeslipad dekor, signerad Tapio Wirkkala Iittala, höjd ca 27.5 cm
Mindre repor