Fransk konstnär
2018-10-27
584585
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRANSK KONSTNÄR (1900-tal): Figur, signerad på baksidan, blyerts, ca 15x10 cm,