Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, för 4 ljus vardera, delvis förgylld och patinerad brons, obelisk avslutande med stiliserad ansikte av Hermes, fyra svängda bladornerade ljusarmar, höjd ca 47 cm

Smärre slitage

584532

2018-11-01