Skrin 1700-tal
2018-10-26
584488
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASK med lock, silver och sköldpadd, 1700-tal, invändigt med spegel, höjd 3, 12x7 cm
Slitage, skador