Golvlampa Fagerhults
2018-10-26
584483
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAGERHULTS BELYSNING, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, för 3 ljuspunkter, höjd inkl skärm ca 164 cm
Smärre bucklor, fotplatta m repor