Abstrakt stilleben oljemålning
2018-10-25
584377
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare hälft): Abstrakt stilleben, otydligt signerad, olja på pannå, ca 66 x 95 cm