Pär Gunnar Thelander etsning
2018-10-25
584291
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): Potatisar, etsning, signerad P.G. Thelander, 49/80, ca 37x48 cm
Något lös i ram