Ryno Frieberg oljemålning
2018-10-26
584220
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920): Längtande kvinna, signerad och daterad Ryno 1950, olja på pannå, ca 33x24 cm