Hans-Agne Jakobsson vägglampor
2018-10-27
584207
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor 8 st, modell V80, mässing, etikettmärkta, höjd ca 26,5
Glaskupor saknas. Bucklor och repor