Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KISTA, 1600-tal, barock, i järn med konstfulla smidesetaljer, delvis bemålad, inuti med mindre låda försedd med lås, fungerande låsmekanism, nyckel finns, höjd ca 47 samt 82x46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

584183

2018-10-25