Klaffbord
2018-10-25
584161
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLAFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, fothyllsor och beslag i mässing, höjd ca 66, 90x60, varadera klaff 23 cm
Slitage, delvis blekt