Keramik samt glas
2018-10-30
584141
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KERAMIK SAMT GLAS, 7 delar, Rörstrand samt Kosta, delvis signerade, höjd 5-23 cm
Proveniens: Leif Persson
nagg förekommer