Ellis Wallin oljemålning
2018-10-30
584042
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Stadsbild, signerad Ellis Wallin -60, olja på duk, ca 46x65 cm