Collier 18 k guld
2018-10-27
583967
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
COLLIER, 18 k blank- och satinerat guld, halvstel länk, italienska kontrollstämplar samt svensk kattfotstämpel, längd ca 40 cm, vikt 43,2 g