Snöskor 1 par Sport

Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport
Snöskor 1 par Sport

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNÖSKOR, 1 par, etikettmärkt Faber Made in Canada, råhud/trä, längd ca 76 cm

Slitage och skador

583887

2018-11-25