Danka Jaworska färglitografi
2018-10-25
583878
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DANKA JAWORSKA (f. 1951): "Vivianne", signerad och daterad Danka, 53/190, färglitografi, bladstorlek ca 64x42.5 cam
Ej ramad, mindre rester av tejp