Halmstadgruppen färglitografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALMSTADGRUPPEN, ´´Femtio år´´ mapp med sex färglitografier, samtliga signerade och numrerade 225/360, omfattar: Sven Jonsson, Waldemar Lorentzon, Stellan Mörner, Axel Olson, Erik Olson, Esaias Thorén, Galerie Börjeson Malmö
583830
2018-11-03